| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-un moment foarte dificil.
Am 24 de ani si nu am intretinut relatii sexuale pana acum din cauza penisului meu.
Avand in vedere in ce lume traim, unde doar sexul conteaza, mi-e foarte rusine sa imi fac prietena pentru ca vom ajunge la sex si nu ma mandresc deloc cu penisul meu. Ba chiar mi-e rusine cu ce m-a lasat Dumnezeu. Am un penis foarte curbat in jos si cu o dimensiune de 13cm in stare erecta. Ce sa fac? Am o bariera foarte puternica in legatura cu asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Mergi întâi la un urolog apoi la un psihiatru pentru a rezolva anxietatea.

| Crackman a răspuns:

Compensezi prin oral, masaje si altele. Dupa si asa iti trebuie 5 cm pentru G spot, se afla in partea din spate a clitorisului, faci sex revers si gata

| sadrian46 a răspuns (pentru Crackman):

Punctul G este o ficțiune.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu conteaza foarte mult dimensiunea ci grosimea
Daca o ai mica dai in ea hard core ca sa ii stimulezi clitorisul.mai ai in dotare si limba si degete foloseste tot ce ai. exista operatie pentru marirea penisului daca esti complexat dar sunt riscuri mari, mai degraba pentru ingrosare este mai ok. dai in ea tare pana ii sar sandalele