| RuxRuxi0843 a întrebat:

Sunt persoane pe aceasta platforma care au ales sa isi faca interventii estetice, mai exact injectare cu acid hialuronic in buze? Va rog, povestiti-mi experienta voastra sau a unei persoane pe care o cunoasteti. Intentionez sa fac o astfel de interventie in viitor si vreau sa stiu la ce sa ma astept.
Multumesc!
P.S: Comentariile de prost gust vor fi ignorate, n-am pus intrebarea pentru sfaturi pretioase.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Andreea_Brandus_1995 a răspuns:

Nu si nici nu iti recomand. In orice caz, dac tii musai sa iti faci consulta un specialist, nu niste oameni random de pe TPU. Uite ce zice regulamentul de pe aceasta retea:"Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical."

| RuxRuxi0843 explică (pentru Andreea_Brandus_1995):

Tocmai. Caut "sugestii orientative" altfel n-as fi intrebat laughing