| Andra_Andra_2002_2ZGS a întrebat:

Știe cineva dacă pot sa beau cola dacă am mâncat mentosane?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| nicusor222 a răspuns:

Lasa Cola si nu mai bea, bautura aia e cea mai nenorocita din Romania.
Cei de la criminalitica o folosesc pentru a sterge sangele de pe jos.
Termina cu aia, ca iti bati joc de tine singura.winking

| MannersMakethMan a răspuns:

Te va durea putin burta, dar nu patesti nimic grav. Spun asta pentru ca nu a fost niciun caz de genul raportat.
Totusi, de ce ai face asta?

| Moarcas_Cosmin-Ionut_1995 a răspuns:

O sa faci POCrolling on the floor)) Bomba nucleara maaaaa happy