| AbidelecMarius15 a întrebat:

Știți cumva daca este normal sa am o vena pe testicul cam că o pasta de pix?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu mai pui 100 de intrebari despre varicolcel si vene pe testicule, ca ti se va suspenda si acest cont de user, asa cum ti s-au suspendat si celelelate 4

| AbidelecMarius15 explică (pentru Violleta2022):

Vreau doar sa știu este normal această vena?

| Violleta2022 a răspuns (pentru AbidelecMarius15):

Mergi la Medicul urolg sa te consute, si-ti va spune medicul!

| AbidelecMarius15 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles dar acesta despre care spun eu e varicocel sau e normal sa fie așa? Am observat că se umfla mai tare atunci când o palpez.In rest sta mai desunflata

| Violleta2022 a răspuns (pentru AbidelecMarius15):

Nu-i normal sa fie umflata deloc, de aceea este sfatuit sa mergi la un medic urolog.