| RadioactiveUranium a întrebat:

Toate incheieturile mele trosnesc, ieri am vrut sa fac 10 flotari si de la a 2-a a inceput sa imi trosneasca foarte tare coatele, cand fac genoflexiuni imi trosnesc genunchii.Am 1.91 si vreo 77-78 de kg,ar fi trebuit sa iau calciu dar nu am luat, nu prea mananc lactate. Oare asta este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoNameqed a răspuns:

Da ai lipsa de calciu si eu am la fel du-te la medic, o sa-ti treaca pana la urma happy

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat