| Face2face a întrebat:

Imi trosnesc foarte rau oasele si se aud tare iar uneori parca scartie sad. Oare din ce cauza? big grin Oare de ce? Poate o fi lipsa de calciu? big grin
Pup kiss

Răspuns Câştigător
| generic a răspuns:

Da,mai mult ca sigur ai lipsa de calciu.Pentru asta,mananca peste, oua si lactate, sau ai putea lua si niste suplimente.du-te la medic sa iti prescrie el ceva.

3 răspunsuri:
| annna a răspuns:

Poate nu faci sport prea mult si de aceea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, lipsa de calciu, dar poate sa indice si faptul ca nu faci miscare...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! E o problemă la nivelul articulaţiilor şi e bine să mergi la medic să îţi dea un tratament, poate nişte "raze", bai, gimnastica medicala. Nu lăsa să se agraveze. Sănătate!
Te invit pe http>//lecturirecenzate.ro/