| Alinn01 a întrebat:

TPU, cand stau pe spate am o senzatie de apasare in piept, de parca cineva apasa in centrul pieptului, stiti ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oboseala foarte multa, lipsa de somn... epuizare.
cand te culci dupa miezul noptii epuizezi corpul, creierul si trupul ajung sa dea rateuri, apar durerile in piept, starile de anxietate... din cauza lipsei producerii de serotonina si melatonina.
Este 4 dimineata acum, nu crezi totusi ca esti foarte obosit?

| Alinn01 explică (pentru Violleta2022):

Cu tot respectul, m-am culcat la 00 happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E posibil sa ai probleme la coloana și durerea sa iradieze în zona pieptului.

| NunuNini a răspuns:

Doar un medic stie. Fa o vizita la medicul tau.

| Gligore2000 a răspuns:

Pot fi probleme la inima.Nu grave, dar un control la medicul de familie nu ar strica.