| alin1111111111111 a întrebat:

Tribulus chiar imbunatateste performantele sexuale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| JustFlorian a răspuns:

Nu stiu daca e chiar indicat sa folosesti tratamente sau alte chesti pentru performante in sex daca tu nu esti inzestrat de mama natura cu asa ceva, astea poate pe parcurs iti va strica si mai rau viata sexuala, sau te ajuta pe o parte dar te distruge pe cealalta

| alin1111111111111 explică (pentru JustFlorian):

In principiu iau tribulus pentru fitness...