| милaя a întrebat:

Uleiul de masline aplicat pe zonele cu vergeturi si masat timp de 3 minute.te poate scapa de vergeturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RubyDonnahue a răspuns:

NU! Pe doctor Oz. am vazut ceva foarte interesant...pui zahar, lamie si putina miere si amesteci bine apoi o masezi foarte bine 3-5 minute pe zonele cu vergeturi. dupa prima aplicare ar trebui sa se vada rezultate (am incercat si eu si intr-o saptamana) au disparut. Succes!

| RubyDonnahue a răspuns:

Spune-mi daca a mers te rog!