| AvalohAlyn a întrebat:

Uleiul din ficat de cod Mollers este numai pentru copii sau il pot lua si adultii? In prospect scrie ca doza pentru adulti e de 5ml.Deci s-ar putea lua? E bun? Eu acum iau Omega 3 capsule dar doream sa schimb in ulei de ficat de cod si am vazut Mollersul

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| eden1986 a răspuns:

Daca ai dubii intreaba farmacistu sau medicu de familie