| alma200033 a întrebat:

Un adult cat timp trebuie sa poarte ochelarii de vedere, dacă nu ii așa de grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Pana cand nu mai are nevoie de ei.

| alma200033 explică (pentru xerxes1):

Deci,și la adulți se poate sa poarte doar câteva luni sau câțiva ani? happy

| xerxes1 a răspuns (pentru alma200033):

Din pacate nu prea exista cale de intoarcere.
Are dioptrii cu + sau cu -?
Si cam cati ani are adultul respectiv?

| alma200033 explică (pentru xerxes1):

Am întrebat doar din curiozitate happy

| Dalmore a răspuns:

Ce inseamna,, nu-i asa grav''?