| eu_2871 a întrebat:

Unde as putea gasi plana numita "maselarita"? La farmacii oare gasesc? La ce preturi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| HopeAndDream a răspuns:

De obicei se gasesc la magazine naturaliste

| Emma7 a răspuns:

Tocmai am dat 2 raspunsuri pe aceasta tema altcuiva, poate iti vor fi de ajutor:

https://www.tpu.ro/......adontozei/