| Raluca_Denisa_2000 a întrebat:

Unde pot gasi cercel pentru septum? Peferabil in Arad. Oare gasesc in farmacii?

Răspuns Câştigător
| Annezzzz a răspuns:

Buna.

In farmacie nu cred ca gasasti dar poti intreba. Poti sa iti cumperi de pe net ca nu sunt foarte scumpe si mai gasesti unde vinde bijuterii. Tot timpul au. Sau cel mai bine si cel mai sigur iti cumperi unul de laa salon(nu conteaza ce varsta ai poti sa il cumperi ca nu iti zic nimic aia de acolo). Si daca vrei sa iti cumperi o branula o gasesti la farmacie. Sper ca te-am ajutat. Bye!