| sanboss a întrebat:

Unde as putea in Timisoara sa imi scot fisa medicala oftalmologica pentru permis cat A?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu exista asa ceva. Te duci la medicul de familie si-i ceri o fisa pentru permis auto in dublu exemplar. Te costa 10-15 lei. Pe fisa respectiva trebuie sa-ti treaca antecedentele medicale. Apoi, cu fisa in mana te duci la o policlinica (eu zic de stat ca este mai ieftin) si te programezi unde platesti alti bani ( te costa cam in jur de 100 lei). Cu programarea te duci la usa fiecarui cabinet care se afla inscris pe fisa si prezinti si chitanta. La psihologic te duci separat si mai platesti si acolo in jur de 50-80 lei. In total te costa peste 200 lei.