| SamirIion27 a întrebat:

Salut vreau sa dau de permis de categoria b1
Știu ca îmi trebuie
-cazier
-fisa medicală
-fisa Psihologic
Ce acte îmi trebuie sa scot acestea?

Răspuns Câştigător
| AlaSwek a răspuns:

Salutare. Nu cred ca difera de la B la B1.
1. Pentru cazier știu ca îți trebuie sa te prezinți cu buletinul, trebuie sa ii spui ca ai nevoie pentru școală de șoferi și aiaie.
2. La cel psihologic te duci frumos cu buletinul, te pune sa îți completezi informațiile și sa dai un mic test grila.
3. La medical habar n am, nu mai stiu sigur ce mi-a cerut, dar cred ca tot pe buletin ceva consta. Întreba pe instructor.

| SamirIion27 explică (pentru AlaSwek):

Și in total cât costa toate astea

| AlaSwek a răspuns (pentru SamirIion27):

Nu știu sa îți zic, la cazier știu ca n-am dat nica. La celelalte s-a ocupat domn Instructor