| anonim_4396 a întrebat:

Unde se face injectia de antitetanos?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La medicul de familie sau spital

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La un cabinet medical.

| Wr3nch a răspuns:

De unde pana unde? laughing Ceva linkuri sau dovezi?

| Dana1999 a răspuns:

Se face la spitalul de boli infecțioase dar nu e lipsita de riscuri

| Nume6 a răspuns:

Induci oamenii în eroare, vaccinul antitetanos îţi salvează viaţa nu produce efecte adverse! Ai creat vreun vaccin la viaţa ta de afirmi asemenea chestii fără sens? Sperii omul si îl faci să nu mai meargă la doctor să și-l facă chiar dacă acest vaccin îi salvează viaţa de cea mai periculoasă bacterie de pe planetă: Tetanosul