| anonimfgm a întrebat:

Va rog frumos sa imi spuneti cum sa imi maresc nivelul de testosteron din corp, sau cum sa fac sa stimulez producerea acestuia. Daca stiti legume, fructe bogate in testosteron sau niste suplimente alimentare [ DE LA FARMACII. NU STEROIZI SAU CEVA DE GENU].

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| imale a răspuns:

Exista pastile pentru asa ceva, dar nu ti le recomand daca nu faci sala ...sunt special pentru cei care fac sport. http://devilnutrition.ro/products-page/products/devil-tribulus-terrestris/ ( trebuie sa ai peste 20 de ani )

| Cosmin86 a răspuns:

Uite aici :

http://www.getfit.ro/......teron.html

P.S. : cea mai buna stimulare este data de exercitiile grele ( genuflexiuni cu haltera pe umeri, indreptari, impins la presa, etc. ), exercitiile pe care le poti face cu greutate foarte mare.

| danutyqwe a răspuns:

happy testosteronul este un hormon masculin ce determina gradul de barbatie. Determina cresterea parului in diferite zone ale corpului, dezvoltarea muschilor, oaselor bla bla. Nu ai sa gasesti astfel de hormoni ambalati nicaieri... Depinde de tine cat de barbat esti... Ceao, o seara buna