| anonim_4396 a întrebat:

Ce medicamente stiti care maresc nivelul de testosteron din corp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Vanqu1sh a răspuns:

Medicamente nu stiu, dar este un supliment pentru sportivi, Probolan50, mareste nivelul testosteronului pana la 400%, dar ai grija ca este posibil sa ai probleme cu somnul, cu MADALIN ca o sa stea numa sculat, etc. Btw dragut nume.

1 răspuns:
| suffarstar a răspuns:

Șaorma laughing
Doar un medic endocrinolog poate face injecta, cred, testosteron.