| Klandestin a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati sad sunt distrus!
Am simtit odata o durere in scrot vreo 10 min, si de atunci nu se mai scoala deloc, putin dimineata, dar nu mai ii la fel de tare, nu ma masturbam exagerat 2-3 ori pe saptamana. Inainte sa ma doara nu am mai ejaculat sperma aproape deloc sad
Va rog frumos sa ma ajutati, fara comentarii de prost gust, multumesc frumos! Dau funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu stiu ce poate fi, poate fi ceva destul de grav, sau cev simplu. Mai bine mergi la un urolog, te va ajuta sa treci peste asta, este mai bine sa nu stai cu grija. Poti primi cateva raspunsuri eronata aici, care sa iti faca mai mult decat bine, dar nu de la toti, majoriatea de pe site sunt ok, dar, mai exsta si cativa mai... Bafta!

9 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Du-te la un doctor, el stie ce are de facut.

| Astaeparereamea a răspuns:

Imi pare rau dar nu am decat sa te indrum catre un medic de specialitate

| Klandestin explică:

Se mai scoala, dar nu-i asa tare

| Klandestin explică:

Saracu...

| Nuvr a răspuns:

E mort bree, du-te la medic de unde sa stim noi. medicul stie mai bine decat noi

| MachoManRandy a răspuns:

Poate ti-a venit menopauza.