| angel_5676 a întrebat:

Va rog sa ma ajutaticrying Am langa gura ca doua mici umflaturi, dar nu sunt umflaturi, dar asa par, nici lipoame de grasime nu sunt. Ce ar putea fi? Eu imi smulg firicele de par de langa gura in fiecare saptamana, s-or fi format de cand am obiceiul asta? Acum ceva timp nu erau asa evidente.Si cum sa le fac sa dispara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Poate-s firicele crescute pe sub piele. Desi cred ca ti-ai da seama daca asta ar fi tongue

| alexa18 a răspuns:

Buna. Mie mi se intampla asta cand ma epilez. Se poate forma abces unde poate colecta puroi.Mama mea a avut din cauza epilatului. Du-te la farmacie si cere Oximed Spray. Si eu am. E bun pentru asa ceva. Si daca te epilezi poti da si intinde pe piele ca sa nu ai probleme. Uite aici mai multe informatii. http://www.armonianaturii.ro/......ii_produs. Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fie? Exact asa cum spui tu, niste umflaturi care nu sint umflaturihee hee