| Byby06 a întrebat:

Va rog, ziceti-mi ce sa fac! Am niste picioare grase si vreau sa slabesc, am incercat de toate, dar nu merge... FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Incearca Zumba e foarte antrenant pentru picioare. De asemenea poti gasi pe youtbe exercitii pentru picioare. Poti si alerga cand vine primavara

| AAddaa2819 a răspuns:

Incearca sa stai culcatan si in acest timp ridica si coboara piciorul de cate ori vei putea sau incearca sa pedalezi la bicicleta...Succes!