| dragutza_4314 a întrebat:

Vreau sa slabesc, ziceti-mi orice care a mers! Funda

Răspuns Câştigător
| Mariusssss a răspuns:

Renunta la orice fel de dulcegarii si nu manca niciodata nimic mai tarziu de 7 seara. Nu exista nici o dieta anume pentru slabit, este doar vointa fiecaruia ca si in cazul fumatului. Poti face sport dar atentie dupa ce faci sport nu mananci repede ceva. Echilibreaza-ti alimentatia in asa fel incat sa te obisnuiesti si pentru nimic in lume nu te infometa. Corpul ne spune tuturor de cata energie are nevoie...noi trebuie doar sa-l ascultam si sa nu mancam o gramada pentru ca ne este pofta happy O seara frumoasa!

6 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Inotul este garantat

funda plsbig grin

| TpuNoName123 a răspuns:

Niciun organism nu se aseamnănă.
Ar trebui să te duci la un nutriţionist.
El îţi va da o dietă pentru organismul tău, dar sportul nu strică niciodată.
Baftă!

| Nutline a răspuns:

Paii,sport si mai puțină mâncarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dans.

| pushtius1 a răspuns:

Poti incerca si ghidul de pe http://slabeste.n2.ro la mine a functionat mai bine decat ma asteptam, ti-l recomand!

| Alicia_1193 a răspuns:

Mananca fructe, legume si fa exercitii fizice. Dar, asta nu inseamna ca nu poti manca si altele gen carne. Incearca sa nu manaci pana in ora 7-8 si manaca mai mult dimineata