| anonim_4396 a întrebat:

Videourile cu rezolutie mai mare afecteaza ochii mai mult decat cele cu rezolutie mai mica?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu la rezoluție mica ma dor ochii, eu am probleme cu ochișori mei

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Pardon rezolutie mare gen full hd sau 4k

| Frank51 a răspuns:

Ochiul nu știe la ce te uiți, procesează doar intensitatea luminii.

| Invictusman a răspuns:

E puțin cam invers. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu presupun ca e chiar invers

| AlinTanase a răspuns:

De unde ai mai scos-o si pe asta? Normal ca nu