| Meli2314 a întrebat:

Voi mâncați mult junk food? Care e mâncarea voastră preferată de acest 'gen'?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu NU mănânc şi NU cumpăr din comerţ astfel de produse deoarece NU sunt sănătoase!
http://medlive.hotnews.ro/......gorie.html
NU se consumă nici produse de acest gen, congelate ( gata preparate ) - cumpărate din magazine!

Chiar dacă am poftă de o pizza sau de o shaormă, mi le prepar ( singur ) acasă :)

Toate cele bune.

| aXy99 a răspuns:

Nu, dar daca imi e foarte foame si sunt departe de casa, mananc o pizza (cu placere chiar), daca nu pizza, poate o shaorma, dar foarte rar. N-am mai mancat de 2 ani o shaorma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mananc foarte rar dar in general imi place pizza cartofii prajiti big grin chiar ieri am trecut pe la mac si mi-am luat un cheesburger( preferatul meu de la mac) si desigur o cola happy eu foarte rar manc la mac o data pe an lol rolling on the floor

| kyliejenner a răspuns:

Rareori mananc junkfood fiindca e scarbos