| XatomisX a întrebat:

Voi va epilati inghinal? este mai igienic? eu ma epilez intodeauna

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
haidi bre...ce intrebare e asta? e o igiena corporala intima, asta se discuta doar in cercul de prieteni la colt de strada, nu pe TPU...
O frumoasa zi sa aihappy

| fulgerul a răspuns:

Si de ce trebuia sa aflam si noi? Astepti toti TPU-isti sa-ti bata-n poarta? Poate unora le place HAIRY, te-ai intrebat? Se pare ca s-a plictisit neuronul!

| XatomisX explică (pentru fulgerul):

Nu am auzit ca nu e prea sanatos si vreau sa stiu pareri

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Nu este sanatos acest lucru dar faciliteaza igiena. Adica te cureti mai usor happy

Ca orice lucru totusi si parul acela protejeaza dar na happy