| mucegai a întrebat:

Vreau sa fac sport acasa si doresc sa fac pilas, aerobic si as dori titlurile unor dvd cu astfel de exercitii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Bogdana91 a răspuns:

Sunt videoclipuri pe youtube.com! Nu are rost sa dai banii pe niste dvd-uri. Uite iti dau un exemplu: http://www. youtube.com/watch? v=s9byyWzHTcg si in dreapta gasesti multe alte filmulete. Spor!

| mucegai explică:

Dupa cum am spus doresc nume de antrenori ce au scos dvd-uri pentru ca apoi sa decid dupa care voi urma

| PinkPanther a răspuns (pentru mucegai):

Degeaba ei unul celebru daca stilul lui de lucru nu ti-se potriveste, incearca si ceva no name, si oricum cand dai search iti apar filmuletele cu tot cu numele lor