| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incerc terapia prin hipnoza!
Unde se face?
Vreau sa aflu daca am implant și unde se afla acesta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Aici poți face o astfel de terapie
https://www.clinicaoananicolau.ro/hipnoza-clinica/

dar dacă ai sau nu vreun implant, asta ar trebui să știi!

| Florin1935 a răspuns (pentru sierra1):

Nu mă refer la ce implant crezi tu.
Ci unul care îmi modifica gândirea.
Așa îmi explic de ce nu gândesc că ceilalți oameni.

| sierra1 a răspuns (pentru Florin1935):

"Nu mă refer la ce implant crezi tu."
- nu știu ce crezi tu dar eu nu mă refer la nimic.

"nu gândesc că ceilalți oameni"
da' cum gândești tu Florinele?

| Donsavas a răspuns:

Hipnoterapia,pentru inteligenta dvs, nu e o terapie care scoate la iveală adevărul, cum nici hipnoticele nu sunt considerate saruri ale adevărului.
Terapia prin hipnoză, ca si hipnoticele, sunt doar metode/substanțe care te relaxează.
Nu mi pari deloc o inteligenta intergalactica care sa fie căutată de extraterestrii.

| Andrei_Leia_1992 a răspuns:

Despre ce implant vbesti? psihoza te ajuta psihologic, si da este o terapie buna pentru stres

| Florin1935 a răspuns (pentru Andrei_Leia_1992):

Implant pus de extratereștrii!
Dar nu sunt 100/100 convins dar cred că m-au ales pe mine datorita inteligentei superioare care sa întrerupt când am realizat că locul meu nu este aici!
Așa îmi spuneau niște voci in capul meu.