| crismany a întrebat:

Spuneti-mi va rog care este treabaa cu hipnoza cum se face ca vreau sa incerc cu un prieten luni la scoalawinking

Răspuns Câştigător
| Discus a răspuns:

Intra pe www.paranormal.ro si dai la magie si e acolo hipnoza am incercat odata cu un prieten a mers dar trebuie loc linisti si inchis nu prea merge in locuri publice.Trebuie sa ajungi intr-o stare de meditatie ca sa faci asta.Te gandesti la o cutie si un cos de gunoi si iei fiecare gand unu cate unu si il bagi in gunoi dupa aia bagi si cutia in gunoi si vei fi foarte calm.Cam asa. Citeste pe paranormal la rubrica magie si vezi cum e treaba :P;)

1 răspuns: