| d3utzsa a întrebat:

Vreau sa mai cresc in sani dar nu stiu cumsad

imi puteti da idei ce sa fac?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Junior93 a răspuns:

Du-te la doctor happy.El stie cel mai bine happy

| Maria123 a răspuns:

Daca ar fi existat ceva ce se poate face pentru a mari sanii de la sine iti dai seama ca nu mai isi punea nimeni silioane.Nu te lua dupa ce zic unii cum ca daca iti incepi viata sexuala iti cresc sanii,sunt doar coincidente. Daca vezi o fata cu sani mari, nu inseamna ca face sex toata ziua, poate fi si virgina.Este vorba doar de ritmul tau de crestere naturala si ceea ce ai mostenit genetic.Nu prea ai ce face, decat sa astepti, pentru ca esti in crestere.

| deathproof a răspuns:

Eu zic sa-i lasi asa, cine te iubeste cu adevarat va aprecia

| lololooo a răspuns:

Baga'ti silicoane rolling on the floor

O sa crestii dar in timp big grin, unelor le cresc mai repede altora mai tarziuwinking

| IzzyNailart a răspuns:

Sanii cresc in functie de mai multe lucruri...varsta, ingrasat sau viata sexuala... daca esti mica de ani atunci trebuie sa mai astepti, daca esti slabuta poti sa incerci sa mai pui ceva carne pe tinetongue, si daca nu ti-ai inceput viata sexuala atunci poate e timpul sa o faci.eu am o prietena care nu era deloc dezvoltata si imediat dupa ce si-a inceput viata sexuala i-au crescut sanii considerabil. acum ramane de vazut unde te incadrezihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai? daca ai peste 18 singura solutie st silicoanele. bye

| flo28 a răspuns:

Da pune-ti silicoane