| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu, daca atunci cand fatei i se face sex oral, ii cresc sani? Multumesckiss

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Nu cresc deloc, raman la fel. Cu trecerea aniilor se dezvolta si sanii.

6 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

Da! Iti recomand de 2-3 ori pe zi! Dar nu prea mult ca dupa cresc prea mari! Daca ti-o face o fata e si mai bine.Saliva ei va intra in piele si se vor produce niste schimbari la nivel hormonal si-ti vor creste sanii.

| GiveMeYourPussy a răspuns (pentru T4ny4):

Woow 2-3 ori pe zi? pai baiatul ala nu mai are timp de altcevalaughing sta toata ziua sa ii dea fetei limbi? laughing

| Kylexy a răspuns:

De ce ai sani mici si vrei ca sa iti faca prietenul tau sex oral?
nu e adevarat nu cresc sani

| doarEu001 a răspuns:

Macar de ar fi asa...cred ca l-as solicita pe prietenul meu la maximrolling on the floor

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Nu. happy
Asta este luată după faza cum că băieţilor le creşte... penisul atunci când se excită?

| T4ny4 a răspuns (pentru RelaţiiCuClienţii):

Le creste si lor cand se excita! Dar numai la lucru manual la domiciliu.