| iuo a întrebat:

Vreau sa slabesc. ce e mai bine sa fac, aerobic sau fitness? mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| GothicTiamat a răspuns:

Fitness-ul e pentru slabit aerobocul mai mult pentru intretinere. Dupa ce slabesti la fitness te poti duce la aerobic, in plus la aerobic chiar daca slabesti, slabesti putin la inceput apoi te opresti. Deci prima oara fitness.

4 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Fitness.Da rezultate mai bune mama mea asa a slabit 20 de kg.Cu aerobic nu a functionat!

| Innovation a răspuns:

Eu te cam sfatuiesc sa faci fitness deoarece o colega de-a mea face aerobic tot asa pentru slabire si nu prea da rezultate

Răspuns utilizator avertizat
| InUtZaaa a răspuns:

Fitness.:*