Întrebare recomandată | pynnk a întrebat:

Fitness sau aerobic? vreau sa slabesc 2-3kg dar sa imi si modelez corpul.nu vreau muschii.ce imi recomandati si cat timp? funda pentru cine ma ajuta :*

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Aerobic mai mult dar si fitness-ul ajuta

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Amândouă te pot ajuta.
Important este o alimentaţie mai săracă în calorii, mergi pe o alimentaţie mai sănătoasă, exerciţiile trebuie făcute zilnic.
Te pup!

| SandraM a răspuns:

Daca ai posibilitatea, nici fitness, nici aerobic, ci inot. Iti lucreaza toti muschii fara a-i reliefa, te scapa de tesutul adipos. Daca nu exista bazin de inot acoperit, cu apa incalzita, aerobic. Fitnessul este mai dur. Mult succes!

| ceadragutza a răspuns:

Poti sa alegi oricare dintre ele. Amandoua te ajuta. Nu uita sa mananci sanatos. Exercitile fizice trebuie facute tot timpul.

| helpyou03 a răspuns:

Aerobic...happyla fitness nu trage nimeni de tine! Cand ai obosit putin, gata cu cheful de exercitii.

| Aylin23 a răspuns:

Aerobic... Si sa bei apa cu lamaie am incerat pe pielea mea asta...

| pynnk explică (pentru Aylin23):

Si de mancat ce ai mancat?