| george_3138 a întrebat:

Vreau sa slabesc urgent si rapid! o dietacva, va rog ajutati-ma! Dau Funditze!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AnIsOaRa_5434 a răspuns:

Mama a slabit repede cu ciai de coada calului. Bea 2 litri de ceai pe zi si garta ajuta si la rinici.

5 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Tine post negru o data pe saptamana numai cu ceaiuri; in restul zilelor mananaca numai pana in ora 6-7pm

| TąNyą a răspuns:

Nu manca dupa ora 18:00, fa abdomene si genoflexiuni in fiecare seara cat de multe poti. Renunta la : painea alba, dulciuri, prajeli. Mananca fruncte pentru energie. Vezi ca painea neagra sau painea prajita nu ingrasa.

Deci : Ai grija ce mananci si incearca sa faci miscare.

Sper ca am ajutat.

Răspuns utilizator avertizat
| AnIsOaRa_5434 a răspuns:

Rinichi*

| elvisedy a răspuns:

Cu tratament naturist slabesti in 9 zile fara urmari pentru organism. elvisedy