| 4evergentleman a întrebat:

Am niste adidași de panza de culoare blue și sunt puțini patati pe panza, cu ce pot înlătura acele pete? Nu am la îndemână decât dero și o perie, se duce daca aplic dero și frec cu o perie cu apa calda?

5 răspunsuri:
| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns:

Pune la mașină de spălat 2 ore ști cum se fac? Jordn nu mai rămâne nicio pată

| 4evergentleman explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

La mașină de spălat nu orice încălțăminte se poate pune dar asta cred că o pot pune fiind din panza.

| MuatafaonurContInchisDeTot a răspuns (pentru 4evergentleman):

Eu am venit cu o idee un sfat boss după sa nu zici turcule ce ai făcut eu asta fac la adidași mei îi pun la mașina de spălat 2 ore frumose cu lenor parfumat direct Jordan se fac))

| 4evergentleman explică (pentru MuatafaonurContInchisDeTot):

Ce duma cică direct Jordan se fac laughing