| beea22 a întrebat:

Am o intrebare am un cuptor cu microunde Electrolux EMS20400K si vreau sa afac niste popcorn se foloseste un buton special sau cel obsinuit de incalzit mancarea?

Răspuns Câştigător
| Player54 a răspuns:

Foloseste cel obisnuit de mancare. Scrie pe punga de pop corn cat trebuie tinut la temperatura maxima da in jur de 2min.

5 răspunsuri:
| Zazu a răspuns:

Ccca. 3 minute cu potenta 600, potenta fiind variabila la fiecare cuptor(chiar daca scrie 600) se lasa pana cand intervalul intre zgomote nu este mai mare de 3 secunde.

| crynys a răspuns:

Cel obsinuit de incalzit setezi minutele si gata eu le bag la 3 minute

| Casica a răspuns:

Tot ala! Funda?

| Darkhawker a răspuns:

Daca are o functie speciala o folosesti pe aceea. In mod normal butonul obisnuit de microwave merge foarte bine.

| radurosca05 a răspuns:

Nu. foloseste-l pe cel obsinuit de incalzit mancarea.
il dai la putere maxima la 3.30 min si astepti. (citeste instructiunile popcornului)