| Sasuke10 a întrebat:

Am o pereche de ghete de fotbal Nike Mercurial Jr Victory 4 si cand loveam mingea, mi se faceau niste pete negre sub forma de zgarieturi. Daca stie cineva cum se rezolva asta il rog frumos sa imi spuna si mie!

Răspuns Câştigător
| MalinaIoana a răspuns:

Cumpara spray-uri sau creme care sa protejeze materialul...nu sunt scumpe (pot ajunge pana la 20 de lei) si se gasesc la magazinele de pantofi. (am vazut o data si la lidl, dar era nu stiu ce saptamana de-a lor...)

1 răspuns:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, du-te la un magazin de adidasi si ceri un spray pentru zgarieturi vanzatoare trebuie sa stie