| maru_5127 a întrebat:

Aseara am visat ca eram pe o ulita cu niste prieteni si deodata incepuse sa se surpe pamantul. s-a facut o groapa rotunda si maresad. este adevarat ca aceste lucruri prevestesc o intamplare rea?

6 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Tu ai vazut treaba aia din mexic, ce groapa mare s-o facut, ca o intrat si drumul si blocul ala de doua etaje in ea?
Atunci este clar... happy

| danut a răspuns:

Bazaconii, daca adormi cu stomacul plin, te uiti la cine stie ce film, adormi cu gandul la diverse probleme de peste zi, ai toata sansa sa visezi cine stie ce aiureala.
Viitorul doar Dumnezeu il stie asa ca stai fara griji.

| Cronki a răspuns:

Este doar un cosmar si atat! Putini sunt cei care pot vedea in somn anumite verigi ale viitorului. Un vis de cele mai multe ori nu este decat o procesare a creierului (nereala) a unor evenimente traite de tine sau traite de stra-bunicii tai, scrise undeva in formula ADN-ului. Nu are rost sa dramatizezi pe marginea unui vis rau, deoarece acest lucru duce la o alta schilodire a realului la urmatorul vis. bft.

| BellsC a răspuns:

Si eu am visat chestii de genul asta cu sf lumii.
Fam. mi-a zis ca m-am gandit prea mult la asta si am visat...sadnu se stie ce se va intampla poate se va sf lumea sau poate nu

| Alexandrup a răspuns:

Cred ca da

| BEBE_6063 a răspuns:

Vezi-ti de treaba, sunt vise si atita tot