| Bern_Berni_1989 a întrebat:

Bună seara! Se poate coace cozonac într-un cuptor dintr-acela mobil?

Răspuns Câştigător
| BogDan9595 a răspuns:

Si eu tot la el m-am referit. Sunt acele cuptoare pe curent de 2000w ceva de genu. Raspunsul este tot, da. Merge sa coci fara probleme. Mama chiar il prefera pe ala decat cel pe gaz pe care il are.

2 răspunsuri:
| BogDan9595 a răspuns:

Daca te referi la cuptor electric, da se poate coace.

| Bern_Berni_1989 explică (pentru BogDan9595):

Mă refer la cuptorul care nu este încorporat în aragaz, sau in vreun mobilier

| BogDan9595 a răspuns (pentru Bern_Berni_1989):

Si eu tot la el m-am referit. Sunt acele cuptoare pe curent de 2000w ceva de genu. Raspunsul este tot, da. Merge sa coci fara probleme. Mama chiar il prefera pe ala decat cel pe gaz pe care il are.