| vladionut94 a întrebat:

Buna TPU vrea sa isi cumpere mama un cuptor electric cu rotisor ce parere aveti sunt bune coace bine praziturile si alte feluri chesti care se poate face in el

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Eu am cuptor cu rotisor si e foarte bun. De craciun am facut chec si s-a copt foarte bine. Plus, cam la 1 saptamana fac legume la cuptor si sunt multumita cum le face.

| vladionut94 explică (pentru LaLaura):

Mersi mult ai incercat sa faci paine cuptoru electric

| LaLaura a răspuns (pentru vladionut94):

Nu ai pentru ce. Nu am incercat, de fapt nu am facut niciodata.

| vladionut94 explică (pentru LaLaura):

Nici noi nu cred ca o sa facem am intrebat de curiozitate

| LaLaura a răspuns (pentru vladionut94):

Am inteles, o seara buna.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Sunt bune (bine, depinde și de firmă și model! nu orice cuptor electric merită banii). Dar trebuie o priză care să suporte consumul lui plus ceva bănuți puși de-o parte pentru factura la curent, dacă îl va folosi des.