| pisic1111 a întrebat:

Buna TPU! Am fost plecata in weekend si am lasat geamul deschis pe balcon. Vineri a plouat foarte tare iar apa a udat peretele si are pete. Ce ar trebui sa fac sa previn mucegaiul sau alta problema?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Lasa usa si geamul deschise, sa se usuce foarte bine.
Eventual sa varuiesti din nou, dar numai dupa ce peretele este perfect uscat.

1 răspuns:
| Jonathan1900 a răspuns:

Lasa doar sa se usuce cu geamul deschis. Nu e nevoie sa faci nimic altceva, am patit si eu la fel ca tine. Dupa ce s-a uscat cu geamul deschis, nici nu se mai cunostea ca a fost ud peretele