| DestinyToy a întrebat:

Am nevoie de o cura de slabire in care sa nu trebuiasca sa renunt la mic dejun, pranz sau cina. Sa aiba cam 1000 - 1200 calorii. Eu sunt complet la regim, nu mananc paine, uleiuri fast-food, etc. Mananc mai mult sanatos.
Va rog sa ma ajutati! Dau funda! :$

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| spi a răspuns:

Dieta dukan este cea mai eficienta dieta.dar termina cu regimul si dietele..mananca cat mai sanatos, mult sport si foarte multa apa.mananca des si putin.mai bine iei cate ceva in gura din 20 in 20 de min decat sa mananci mult la pranz sau cina.esti pe drumul cel bun daca nu mananci fast-food si tot ce nu e prea sanatos.bafta