| andrushk50 a întrebat:

Buna, TPU. De la o vreme nu am pofta de mancare si am 12 ani. Dar prietena mea are aproape mereu senzatii de foame.Ce sa fac ca eu sa mananc mai mult, iar ea sa manance mai putin?

3 răspunsuri:
| PisicaAristocrata a răspuns:

Pai mananca fiecare cat ii trebuie, ce faceti voi, concurs care mananca mai mult?

| Almássy a răspuns:

Prietena? 12 ani?laughing copile, i-a si cieteste o carte si lasa astea, m-ai bine ii spui mamei tale sa iti dea ceva vitamine

| anadark84 a răspuns:

Tu trebuie sa iei vitamina C, ea... nu stiu. Ii dauneaza ca mananca?