| anonim_4396 a întrebat:

Deci am si eu o nelamurire, in sensul ca se intampla ceva cu mine.Deci sunt baiat si am 14 ani si 1.72 inaltime si aproximativ 53kg iar in ultimele zile am o pofta mare de mancare si mananc cam de 5 ori pe zi ceea ce nu cred ca e normal fiindca mananc mult si dupa 30 de minute iarasi imi este foame.Ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alte semne mai ai? poate n-ar strica sa te duci la medicul tau de familie, o analiza de sange sa faci (vezi cat ai glicemia).

| Madesz a răspuns:

Tu cresti. Ti se mareste stomacul. E normal sa,, bagi in tine ca spartu" laughing). E o perioada cam pe la 14-15 ani sa ti se mareasca organele si toate cele. Da' nu-i panica, man! Fa sport in fiecare zi si nu te vei ingrasa. Pentru 14 ani e bine cate kg. ai si ce inaltime ai. Daca mai ai nevoie de ajutor, spune-mi. happy

| cs13112013 a răspuns:

Jok.aflati prietenii