| anonim_4396 a întrebat:

Deci am si eu o nelamurire, in sensul ca se intampla ceva cu mine.Deci sunt baiat si am 14 ani si 1.72 inaltime si aproximativ 53kg iar in ultimele zile am o pofta mare de mancare si mananc cam de 5 ori pe zi ceea ce nu cred ca e normal fiindca mananc mult si dupa 30 de minute iarasi imi este foame.Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ciulizabela a răspuns:

Esti in crestere. Cand esti in crestere mananci mult si cresti repede, te si dezvolti

2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Nimic. Esti in crestere. Mananca...

| nyls2002ro a răspuns:

Fa-ti niste analize la sange. sper sa nu ai vreun inceput de diabet.