| ღmirunikaღ a întrebat:

pot inproviza o tava de briose?

Răspuns Câştigător
| AnykaDulcika a răspuns:

La asta ma gandeam si eu...pai cred cai ai putea...adica :
stii briosele alea care sunt in pungi...ei poti sa iei de acolo ambalajul si sa pui umplutura in el

7 răspunsuri:
| ღmirunikaღ explică:

Ms la amn2 chiar nu stiu cui sa ii dau funda. dar cred ca o sa dau lui anyka iar lui iooonutz vot happy

| 2487283ioo a răspuns:

Buna
Desigur,eu am vazut-o pe mama bucatareasa fiind, cum facea niste forme din hartie prgament.Merge facute si din folie alimentara de aluminiu.
Succes si pofta mare:*

| 2487283ioo a răspuns:

Punga? repede ma gandesc la plastic si mult mai repede ma gandesc la temperatura din cuptorhappy

| AnykaDulcika a răspuns (pentru 2487283ioo):

Invelisul nu e din plastic! E din hartie pergament.

| 2487283ioo a răspuns:

Dai ei aman2tongue