| PandaXD a întrebat:

Sambata o sa vina niste prietene pe la mine ca sa avem o "noapte ca intre fete". Suntem 4 si avem varste cuprinse intre 15 si 17 ani. Ce am putea face in afara de a comanda pizza? Ceva idei de filme? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Păi îţi recomand câteva filme superbe la care merită să vă uitaţi( A walk to remember,August Rush,The notebook),zic să jucaţi cărţi pe provocări,remi, monopoly. Găsiţi diferite jocuri multiplayer ca să zic aşa. Povestiţi întâmplări din copilărie sau întâmplări amuzante, faceţi desene şi care cea care îl face cel mai reuşit dă provocări amuzante, perverse, interesante următoarelor 3. Băteţi-vă cu perne, fa u n playlist cu nişte melodii frumoase pe care să le ascultaţi. Fundă?

6 răspunsuri:
| zaratu a răspuns:

Va uitati la un film de groaza gen The Rite sau The Devil Inside si comandati o pizza si dupa o bataie cu pernele

| purplestar9494 a răspuns:

Pai puteti juca multe jocuri gen adevar sau provocare, bricheta, monopoly etc, filme sunt o gramada uite aici o lista : http://movies.about.com/od/teenflicks/
sau puteti alege un film cu mai multe parti si sa faceti un maraton de film.In afara de pizza ar fi bine sa te mai aprovizionezi cu dulciuri sucuri ceva de rontait etc. Distractie placuta!

| Iuliiaa a răspuns:

Filme de groaza, e mai amuzant cand va uitati mai multe. iti recomand insidious (1, 2). in afara de asta ati putea face karaoke si sa intrati pe omegle (e chiar amuzant cateodata laughing ).

| ShdDidutz a răspuns:

Pai in afara de filme Faceti un Karaoke o sa va distrati happy iar film: American Pie. Sper ca te-am ajutat :* Funda?

| Tanase_Diana_1982 a răspuns:

Pai nu pot sa zic ca ma pricep dar puteti sa discutati de baietii care va plac de prieteni de vitor.Si ati putea sa mancati Bezele si sa va bateti cu perne.Sa cantati, sa faceti playbacke. Sper ca te-am ajuta. Fundita?
S-a va distrati! Pup

| VeldroN94 a răspuns:

Uitati-va la I am legend, World warZ daca vreti filme.
Puteti juca carti, poker, remi.
Puteti sa va bateti cu perne.
Puteti face karaoke.