Întrebare recomandată | Utilizatoare123 a întrebat:

Cafeaua decofeinizata are acelasi gust precum cafeaua normala?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu chiar, zici ca-i extrem de slaba... o cafea lungita cu apa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca e o cafea de calitate, da

| Utilizatoare123 explică (pentru suntserios):

Ai vreo recomandare?

| suntserios a răspuns (pentru Utilizatoare123):

Cele de la Nespresso

| sabin89 a răspuns:

Aproximativ

| ReddY25 a răspuns:

Daa

| mont a răspuns:

Cele de calitate bună, făcute la espresor au gust aproape la fel cu cea normală.

| Dragobeta a răspuns:

Nu.
Recomandare? Mai bine ceai. Cu ce aroma vrei tu. Poti sa-l si schimbi periodic.

| CuStimaSiRespect a răspuns:

Depinde de persoană, cine obișnuiește să consume cafea decofeinizată, după un timp nu mai simte diferența.
Dar consumatorii de cafea tare, de care au nevoie să se trezească, de obicei simt diferența.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Seamana foarte mult.
Cum seamana sososaca cu Cristina Ich.

| randomuser009 a răspuns:

Nici pe departe.

| ArchangelElohim a răspuns:

Poate fi o cafea de calitate si poate avea si gust precum cafeaua normala. insa tot otrava e.

| Zxcv6 a răspuns:

Nici pe aproape si cea decofeinizata nu e buna