| anonim_4396 a întrebat:

Cand luati vacanta, concediu.Plecati undeva?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De regulă iarna și vara iau concediu. Munte sau mare.
Pa, pa.

11 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu si sotul meu suntem pensionari asa ca plecam de cate ori vrem mai ales ca avem o fiica foarte aproape de Brasov.Preferam muntele asa ca avem ce vizita in imprejurimi.

lolita
| lolita a răspuns:

Da, intotdeauna. din fericire nu am nici o problema in a pleca cand am chef, sa vedem cat mai tine treaba asta.

| Ana-Maria94 a răspuns:

De obicei da, cand i-au vacanta plec la tara sau in tabere in strainatate.

| Razvan a răspuns:

Eu as cam vrea sa plec cu rucsacul in spate pe la muntii nostri dragi dar mama si tata sunt mai sedentaricrying

| Razvan a răspuns:

@FANATIK.De notat oferta ta, dar prefer sa contemplez in singuratate peisajele. N-am inca 18 ani ca sa pot pleca singura asa ca sunt "condamnata" sa imi petrec vacantele sub supravegherea atenta a parintilorhee hee

| BuBuLyNa a răspuns:

La mare in delta dunarii(la gura portitei)

| medex3 a răspuns:

LA tata la firma in Turcia love struck. Ce frumos e acoooolo =p~

| Anecherry a răspuns:

Hm, eu sunt eleva si termin scoala pe 30 iunie. nu stiu daca plec in vacanta, tare as vrea sa imi gasesc un job de vara. oricum voi vedea atunci. tu ce vei face?

| FLAViЯ a răspuns:

As vrea foarte mult sa plec in vakantza, macar la mare, da nu avem bani...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Marionel, viata este un melanj, merge si la gastronomie, cateva creme virtuale, suc de artar si de voie buna laughing nu pot sterge.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@marionel, sigur, orice dar sa fie cu pofta, hai c-am scos-o laughing