| Carlamonicaanghele a întrebat:

Care e mancarea voastra preferata?
Funda care imi lasa gura apalaughing

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Fasole batuta.Cu mult usturoi.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pizza barbacoa

| Anastasiaa a răspuns:

In general astept desertul, deci inghetata de ciocolata, putin topita nici chiar bocna laughing, cu topping de vanilie si cu zmeura in varf laughing) hypnotized.

| AdeeLinee a răspuns:

Pizza=p~
Carne cu gorgonzola:X
Mancarea de la M. C big hug

| A_6275 a răspuns:

Pizza happy

| A_6275 a răspuns:

Pizza

| llynab a răspuns:

Daca o sa incerci un Indian Butter Chicken sigur o sa devina si preferatul tau! ai aici reteta http://www.asianhomegourmet-online.ro/......n-344.html

| Elle2117 a răspuns:

Cartofi la cuptor cu sunca si Tiramisu :X

| Amaliutss a răspuns:

Aa tortul de fructe... e super tare kuta pe net...eu nu stiu ingredientele, mama le stiebig grinstiu doar ca trebuie frisk sh fructebig grinfundita?big grin

| lollyd a răspuns:

Piure cu carnita si salata de varza si...inghetata de capsuni cu toping de ciocolata

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Pai. sa ma gandesc...Am gasit in baza de date a stomacului meu! laughing Pulpele facute la gratar care au pielea crocanta si plina cu condimente delicioasa whistling tia lasat gura apa? daca da Funda puppy dog eyes

| hermione a răspuns:

Pizza cu sunca, sos de rosii, cascaval si masline ...mmmm... e bun

| maria_8591 a răspuns:

Pizza, paste, pizza, paste

| Alexandrutssa a răspuns:

Salata beuf, cartofi prajiti, Tiramisu, pilaf, sos cu ficatei si piure sau pilaf, de la KFC sau MC, pizza, peste, deserturile in general,... love struck

| EpicName a răspuns:

Imi place ceva, dar nu iti spun

| NuneAscuns a răspuns:

Friptura in sange cu garnitura de venus cu cartofi prajiti si cu usturoi