| anonim_4396 a întrebat:

Care este cea mai buna mancare care ati gustat-o vreodata?

Răspuns Câştigător
| Cσσкiє a răspuns:

Viaţa însăşi este o mâncare, îţi dai seama că e folositoare.

12 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Hmm, am mancat multe bunatati. imi place sa probez toate mancarurile.
una dintre peferatele mele este : arroz con bogavante.
iti dau si un link sa vezi cum este http://www.directoalpaladar.com/......nte-receta

| Barajag a răspuns:

Macaroane cu branzabig grin

| claudiea79 a răspuns:

Pizza; friptura de vita; cartofii copti cu sunca si brinza de burfuz.; friptura de iepure; chiftelute de cartofii; bulete de brinza de burduf si cascaval; ciupercii la cuptor cu marar cascaval si sunca; sunca cu maioneza si gogosarii; negresa cu ciocolata; tiramisu

Răspuns utilizator avertizat
| mamarutza1 a răspuns:

Pizza, gogosi cu mozzarela sau fripturica de miel cu cartofi naturi!

| simina a răspuns:

Cea mai buna mancare (si sunt foarte pretentioasa) am gasit la o pensiune din localitatea Vama undeva in Moldova la pensiunea Casa Lucretia. E cevea de vis, totul e natural si nemaipomenit de bun iar serviciile sunt excelente.Am fost si fetita noastra de care s-a ocupat o doamna de acolo ca sa putem manca linistiti.Preturile sunt cam mari dar merita efortul.

| denisa20 a răspuns:

Mancarea facuta de bunica pentru ca e facuta cu foarte multa dragoste nu ca aceea de la fast-food.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un **** de vaca fa tampito

| pauladrian a răspuns:

Valdostana

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Pizza, mankarea chinezeasca si spaghetti love strucklove struck big grin

| RaR a răspuns:

Pizza

| foamea a răspuns:

Mincare facute de mine... big grin